Kategoria: Pomysły na biznes

Dotacje dla firm

Rekord unijnych dotacji dla firm na Mazowszu: 400 mln zł w 2016

Przedsiębiorcy działający na terenie woj. mazowieckiego mają powody do radości. W bieżącym roku ich region otrzyma rekordową kwotę do wydania na dotacje dla firm. W związku z tym, już rozpoczęto szereg projektów i konkursów dla firm.

No Thumbnail

Pieniądze na firmę dla mieszkańców mniejszych miast

Mieszkańcy mniejszych, polskich miast mają teraz szansę na zdobycie 100 000 zł na start własnego biznesu. Fundusze mogą zdobyć wyłącznie pomysłodawcy z małych miast, którzy potrzebują finansowania na rozwój firmy w rodzinnej miejscowości.

No Thumbnail

Granty dla biznesu innowacyjnego – co, gdzie, jak?

Polacy mający pomysł na innowacyjny biznes nie muszą zdawać się sami na siebie. Co więcej, wsparciem nie muszą być wyłącznie środki unijne. Warto wiedzieć, że można też skorzystać z grantów na rozkręcenie firmy. Gdzie i jak je zdobyć?

No Thumbnail

Produkcja cydru jako pomysł na biznes

Sok z jabłek, fermentowany jak wino, słaby jak piwo. Orzeźwiający, intensywnie aromatyczny zamiennik chmielu. Cydr – wschodząca gwiazda wśród rodzimych alkoholi.

pub

Pub jako pomysł na biznes

W Polsce od jakiegoś czasu zmienia się kultura picia alkoholu. Coraz więcej osób zamiast po wysoko procentowe trunki woli sięgnąć po piwo czy wino. Jeśli do tego dodać grono znajomych i fajne miejsce, mamy gotowy przepis na pub. Jednak te ogólne hasła należałoby sprecyzować, ponieważ

No Thumbnail

Fotografia weselna jako pomysł na biznes

Dla większości ludzi ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dlatego też każdy chce aby te wyjątkowe chwile zostały uwiecznione na zdjęciach. Dla wielu fotografów jest to doskonały sposób na zarobek. Zajęcie te wymaga jednak odpowiedniego sprzętu, a także dużej wiedzy i doświadczenia. Jest