31 lipca, Warszawa: Warsztaty dla Przedsiębiorczych Kobiet

biznes po godzinach

Przedsiębiorcze kobiety już kilka lat temu ruszyły do akcji. Nie tylko w Europie, ale i w samej Polsce przybywa pań decydujących się na własny biznes. Warsztaty dla Przedsiębiorczych Kobiet pt. „Biznes po godzinach” mają je do tego dodatkowo zachęcać. W ramach warsztatów organizowanych przez Fundacje „Twoja Inicjatywa” zaplanowano cały cykl spotkań z ekspertami, który kierowany jest do kobiet marzących o założeniu własnej firmy lub już stawiających pierwsze kroki w biznesie. Żeby móc wziąć udział w spotkaniach, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na oficjalnej stornie fundacji oraz wpłacić 30zł. W tej kwocie zawarta została już opłata za catering gwarantowany podczas warsztatów.

Na cały cykl składają się trzy spotkania. Pierwsze z nich odbędzie się już 31 lipca. Kolejne zaplanowano na 7 sierpnia oraz 28 sierpnia. Wszystkie one odbędą się w tym samym miejscu – w warszawskiej Restauracji Nu Jazz Bistro, która znajduje się przy ul. Żurawiej 6/12. Osobami prowadzącymi zajęcia dla kobiet będą eksperci specjalizujący się w różnych dziedzinach. Dzięki temu poruszonych zostanie wiele różnorodnych tematów.

Planowane są rozmowy o tym, skąd brać odpowiednią motywację do osiągania biznesowych celów, jak radzić sobie ze stresem, w jaki sposób wpływać na satysfakcjonujący rozwój firmy, ale nie zabraknie też tematów stricte kobiecych takich, jak choćby kwestia ubioru, czy makijażu do pracy. Planowane spotkania będą również okazją do poznania historii kobiet, którym udało się już odnieść sukces. Uczestniczki będą mogły czerpać wiedzę od prowadzących, ale wiele dać im będą mogły również prywatne rozmowy i wymiana opinii oraz doświadczeń, które już mają na swoim koncie. Nawet najprostsze wskazówki mogą okazać się bezcennym wsparciem na drodze do otwarcia własnej firmy i wyniesienia jej na wyżyny. Wystąpienia pań, które prowadzą własny biznes od dłuższego czasu będą mobilizacją oraz inspiracją dla uczestniczek, które dopiero planują własne interesy. Mogą stać się też kopalnią wiedzy na temat tego, w jaki sposób budować markę, a czego unikać, by utrzymać się na rynku.

Warsztaty będą również okazją do otrzymania ciekawych nagród. Wśród uczestniczek rozlosowane zostaną m.in. zestawy kosmetyków, vouchery na zabiegi kosmetyczne oraz bony rabatowe na zakupy.

biznes po godzinach plakat

Dodaj komentarz